بررسی سئوی سایت نماگشت برای افزایش رتبه سایت

نمونه کار سئو – طراحی و بهینه سایت در سئو دات نت
مرداد ۳, ۱۳۹۵
راهنمای ساخت سایت و سفارش سایت شرکتی، سایت تجاری، سایت شخصی با یک نام خوب برای نشانی وب سایت ( دامین) و یک هاست ( فضای سایت) با کیفیت و پرسرعت در سئو دات نت
راهنمای ساخت سایت و سفارش سایت شرکتی
مرداد ۶, ۱۳۹۵
راهنمای ساخت سایت و سفارش سایت شرکتی، سایت تجاری، سایت شخصی با یک نام خوب برای نشانی وب سیات ( دامین) و یک هاست ( فضای سایت) با کیفیت و پرسرعت در سئو دات نت

راهنمای ساخت سایت و سفارش سایت شرکتی، سایت تجاری، سایت شخصی با یک نام خوب برای نشانی وب سیات ( دامین) و یک هاست ( فضای سایت) با کیفیت و پرسرعت در سئو دات نت

بررسی سئوی سایت نماگشت برای افزایش رتبه سایت و کلمات کلیدی. بررسی اشکالات سئو و راه های افزایش رنک سایت و افزایش بازدید از گوگل

این روزها همه از گوگل برای جستجوی نیازهای خود استفاده می کنند. به همین خاطر بسیار اهمیت دارد که با کلمه کلیدی مرتبط با سرویس یا محصول خود در رتبه بالای نتایج جستجو گوگل باشید. مهم تر از همه رقبای شما هستند که سعی می کنند کیفیت سئوی سایت خودشان را بالاتر کنند تا در رتبه بالاتری از شما قرار بگیرند. رتبه سایت شما چقدر است؟ مشکلات سئوی سایت شما چیست؟ دلیل عدم افزایش رتبه سایت شما چیست؟ چرا سایت شما از گوگل بازدیدکننده ندارد؟ چه کنیم که سئوی سایتمان افزایش یابد.

چنانچه شما در جستجوی پاسخ این سوالات هستید از مشاوره سئوی رایگان ما استفاده کنید. تنها کافی است نشانی اینترنتی سایت خود را بدهید به همراه یک ایمیل یا کانال تلگرام تا نتیجه سئو و ارائه راهکارهای مشورتی سئو برای شما فرستاده شود.

در تازه ترین نمونه سایت نماگشت فروشنده نرم افزار اختصاصی آژانس های گردشگری با سئو دات نت تماس داشتند که نتیجه بررسی مقدماتی سئو و پیشنهادهای ارائه شده را مشاهده می فرمایید.

شما هم می توانید مشاوره سئوی رایگان ما را امتحان کنید.

بررسی سئوی سایت نماگشت برای افزایش رتبه سایت

بررسی سئوی سایت نماگشت برای افزایش رتبه سایت و کلمات کلیدی. بررسی اشکالات سئو و راه های افزایش رنک سایت و افزایش بازدید از گوگل

بررسی سئوی سایت نماگشت برای افزایش رتبه سایت و کلمات کلیدی. بررسی اشکالات سئو و راه های افزایش رنک سایت و افزایش بازدید از گوگل

مسئولان سایت نماگشت در تماس تلفنی درخواست بررسی وضعیت سئوی سایت و ارائه پیشنهادات را داشتند. در کانال تلگرام این موارد را درخواست داشتند:

نماگشت  | اتوماسیون نماگشت | نرم افزار حسابداری نماگشت | نرم افزار گردشگری | نرم افزار مدیریت آژانس | گردشگری و مسافرتی  | نرم افزار مدیریت کسب و کار آژانس گردشگری و مسافرتی |  نرم افزار حسابداری آژانس هواپیمایی | نرم افزار حسابداری آژانس گردشگری | نرم افزار حسابداری آژانس | bpm گردشگری | حقوق و دستمزد آژانس گردشگری و مسافرتی | نحوه محاسبه حقوق و دستمزد کانتر آژانس هواپیمایی |  نرم افزار crm | نرم افزار crm آژانس گردشگری | نرم افزار crm آژانس هواپیمایی | نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری | نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آژانس های گردشگری | نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری آژانس هواپیمایی |  نرم افزار مدیریت فروش آژانس گردشگری | نرم افزار مدریت فروش آژانس هواپیمایی | اتوماسیون فروش آژانس هواپیمایی | اتوماسیون فروش آژانس مسافرتی و گردشگری | اتوماسیون فروش آژانس گردشگری

پس از ارائه درخواست کار بررسی سئوی سایت نماگشت آغاز گشت! که بصورت کامل می خوانید:

مدیریت محترم شرکت نماگشت، با سلام

سایت شما مورد بررسی قرار گرفت و نتیجه به شرح ذیل می باشد:

محصول شما و بطور کلی سایت شما دارای قابلیت های بالقوه بسیار زیادی می باشد که می تواند فروش شما را بسیار افزایش دهد اما ضعف بسیار زیاد ساختار وب سایت شما مانع از این کار شده است که برخی از نقاط ضعف خدمت شما ارائه می شود:

 • نبود کلمات کلیدی ویژه و متمرکز

سایت شما دارای نقاظ ضعف بنیادین در کلیدواژه های متمرکز دارد که در سایت اصلا بکار نرفته است.

 • انتخاب اشتباه کلیدوارژه ها

برای مثال کلمات کلیدی که برای صفحه اول آمدن پیشنهاد شده عبارتند از:  نماگشت – با اینکه سایت شما با این کلیدواژه هم اکنون در صفحه اول می باشد، اما مهم ترین پرسش این است که کسی که دنبال محصول شما می گردد چه نیازی به جستجوی این کلمه کلیدی دارد؟

 • کلید واژه غیر مرتبط

نرم افزاز CRM کاربرد بسیار زیادی در سازمان های مختلف دارد که نتیجه هزینه آوردن در صفحه اول بسیار بالا می باشد. اما پرسش این است که چرا وقتی شما تنها نیاز به آژانس های گردشگری دارید سایر شرکت ها و سازمان ها شما را جستجو کنند؟

 • کلمه کلیدی اشتباه

درست است که نماگشت کلمه کلیدی محصول شما نیست و در برندسازی کاربرد دارد اما دلیل نمی شود که در صفحه اول نباشد. شما در عنوان سایت نماگشت را بصورت کاملا اشتباه وارد کرده اید که باعث کاهش اثربخشی رتبه سایت شما می شود.

بررسی سئوی سایت نماگشت برای افزایش رتبه سایت و کلمات کلیدی. بررسی اشکالات سئو و راه های افزایش رنک سایت و افزایش بازدید از گوگل

بررسی سئوی سایت نماگشت برای افزایش رتبه سایت و کلمات کلیدی. بررسی اشکالات سئو و راه های افزایش رنک سایت و افزایش بازدید از گوگل

همانطور که در عکس بالا مشاهده می فرمایید شما بین حروف گ و ش از کاراکتر ــــ استفاده کرده اید که تاثیر منفی روی سئوی شما داشته و مانع بروز قابلیت های بالقوه سایت شما در سئو می شود.

 

 • نبود نقشه سایت

با جستجوی کوتاهی که در سایت شما انجام دادم نقشه سایت بر اساس استاندارد گوگل مشاهده نشد. نبود نقشه سایت باعث می شود که هر چقدر هم روی سئوی سایت خود کار کنید کمترین بازدهی سئو به نستب فعالیت را دریافت نمایید. چنانچه می خواهید یک نقشه سایت رایگان بر اساس استانداردهای گوگل داشته باشید لطفا مقاله مرا بخوانید:

راهنمای ساخت نقشه سایت برای گوگل

 

 • بک لینک های شکسته

که یک رتبه منفی در سئوی سایت شما به حساب می آیند. برای مثال لطفا دو لینک پایین را ببینید:

http://ekaar.ir/employer-11353.aspx?

استخدام کارشناس برنامه نویسphp و کارشناس برنامه نویسUI

در هر دو لینک بالا نشانی ذیل وارد شده:

www.job.namagasht.com/

که هر کسی که روی آن کلیک می کند صفحه ای برایش باز نمی شود و دلیل این اشتباه این است که پوشه job (ساب دامین) وقتی در سایت بیاید نباید www در آدرس سایت گذاشت زیرا سایت باز نمی شود و تنها باید از  http:// استفاده نمود. پیشنهاد می شود حتما در سایتهای بالا ویرایش اصلاحی بصورت ذیل انجام شود.

http://job.namagasht.com/

همچنین در سایت پرشین تولز نیز آگهی مشابه قرار داده شده و همین اشتباه موجود است

http://forum.persiantools.com/threads/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3php-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-ui.776814/

در صفحه شما در پرشین تولز یک پست نوشته ام. لطفا آی دی مرا ببینید … از سال ۲۰۰۵ عضو پرشین تولز هستم!  به بیان ساده تر تو تخصص فرق بین شعار و عمل می باشد!

 

 

تضمین برای آوردن سایت به صفحه اول ؟

یقینا شما هم می خواهید بدانید آیا تضمینی وجود دارد. در این زمینه لطفا مقاله مرا بخوانید. احتمالا قانع شوید.

تضمین سئو – آیا تضمین در سئو امکان دارد؟

 

با افزایش هوش مصنوعی گوگل در زمینه رتبه بندی سایت ها به زودی بسیاری از قوانین بی کیفیت سئو – یک روش تقلب در سئو – محسوب شده و رتبه بسیاری از سایت های ایرانی که ساختار سئوی ارگانیک ندارند بسیار کاهش می یاد. .

www.FutureFarmOnline.com

پروژه سئوی من که از یک روش ارگانیک و اختصاصی استفاده می کنم.

 

 

 • چه کاری برای شما انجام می دهم؟

با مشاهده وب سایت شما و وضعیت بازار گردشگری ایران یقینا می توانم در افزایش فروش شما تاثیر بنیادین بگذارم. سایت فعلی شما مشکلات زیادی دارد.

پیشنهاد من طراحی و پیاده سازی یک وب سایت با زیرساختهای سئو در کنار سایت اصلی می باشد. ضمن اینکه سایت فعلی شما را نیز سئوی مختصری می کنم. نقشه سایت – کلمات کلیدی و …

پیشنهاد من برای سایت شما این دامین می باشد:

*****

 

 • پیشنهاد محتواسازی و سئو و هاستینگ

سرویس های سئو قوانین بسیار زیادی دارند. هر سئوکار قوانین اختصاصی خود را دارد که مرز بین سئوکاران مشخص می شود. من هم قوانین سئوی اختصاصی خود را دارم که به همین خاطر روی سرور اختصاصی خودم که سئو هم شده است قرار می دهم. همچنین می توانم سایت را روی هاست یا سرورهای شما قرار دهم اما بدیهی است که نمی توانم قوانین اختصاصی سئوی خودم را روی سایت شما پیاده کنم که در نتیجه کارایی حداکثری ایجاد نخواهد شد.

بنابراین پیشنهاد من ایجاد تمامی محتوای دامین بالا روی سایت خودم می باشد. البته برای سئوی جزئی سایت اصلی نماگشت نیازی به انتقال هاست به سرور من نیست!

 

 • چرا انتخاب بهتری هستم؟

طبیعتا شما در جستجوی قیمت بهتری در راستای منافع خود هستید. انتخاب درست بر مبنای قیمت مناسب استوار است نه قیمت ارزان.  در تجربه ۲۰ ساله ام در اینترنت شرکت های زیادی را دیده ام که تفاوت سایت ۲۰۰ هزار تومانی را با چند صد میلیونی نمی دانستند و فقط یک وب سایت می خواستند که نتیجه این شد که کار را به چند سئوکار سپردند و آنچه شد که نباید می شد که بماند.

نکته مهم در کسب و کار شما این است که من دقیقا می دانم چه کاری باید انجام بدهم. و این یعنی بهترین فرصت همکاری دوجانبه.

دانستن اهمیت جمله بالا مرز بین موفقیت و انتخاب های متعدد نادرست است.

من یک شرکت سئو نیستم. در واقع همه کار را به تنهایی انجام می دهم از این رو  برای بررسی و کار روی چند سایت همزمان توانایی محدودی دارم. البته با کیفیت مناسب. وگرنه افرادی که هنوز در زمینه انتخاب درست آگاهی چندانی ندارند و در جستجوی یک وب سایت ارزان می گردند سایت خودم یعنی  www.SkilTech.org را پیشنهاد می کنم که می توانم یک سایت را با تمام دامین، هاست، طراحی و سئو ۲۵۰ هزارتومان آنهم در عرض یک ساعت آماده کنم.

اما حقیقت این است که با توسعه هوش مصنوعی گوگل از یک طرف و بحث رقبا ما نیاز به یک “استراتژی بازاریابی”  داریم برای موفقیت و این یعنی کار مستمر برای نتیجه گیری بهتر تا از رقبا پیش تر باشیم. تا بازاریابی و بازارسازی کنیم.

به بیان ساده تر تبدیل بازدیدکننده به مشتری فرایند بسیار پیچیده ای است که نیاز به اتخاذ و پیاده سازی یک استراتژی درست دارد که سئو تنها اولین گام می باشد. یعنی اینکه سایت شما با کلمه کلیدی مرتبط در صفحه اول می باشد و به سایت شما می آید. اما پرسش مهم این است بعدش چه؟ چطور بازدیدکننده را تبدیل به مشتری کینم؟ چطور اهمیت تغییر سیستم آژانس گردشگری را به وی گوشزد کنیم تا در راستای سود دوجانبه انتخاب بهتری داشته باشد؟

و پرسش های بسیار بیشتر و مهم تر که پاسخ همه آنها در اتخاذ “یک استراتژی درست” بازاریابی است.  و طبیعتا پیاده سازی چنین استراتژی نیاز به وقت و زمان دارد که هزینه های خود را می طلبد که استخدام یک کارشناس در این زمینه مهم ترین فرایند در یک تصمیم گیری درست می باشد.

برای نوشتن یک محتوای اثربخش باید نویسنده خوبی بود تا با محتوا رابطه احساسی با بازدیدکننده براقرار نمود. برای ترکیب تجارت و احساس باید تجربه کافی در تجارت وجود داشته باشد و نهایتا برای بالا بردن رتبه سایت باید سئوکار خوبی بود.

و من در کنار طراحی سایت و سرویس سئو، لیسانس مدیریت بازرگانی و سابقه ۲۰ ساله در اینترنت و همکاری تبلیغاتی با گوگل یک نویسنده نیز هم هستم و نیک می دانم این هنرها و دانش را چطور ترکیب کنم تا یک استراتژی انحصاری و اثربخش بازاریابی اینترنتی طراحی کنم.

دیدن مدارک و تاییدیه ها

 

 

 • نمونه ای از آثار و نوشته های من:

داستان کوتاه “گل شب بوی من مریم” در سایت شخصی ام

www.mmd.name/تجلی-عشق/

و دو نمونه شعر کوتاه من با عناوین ” نسبیت” و ” پرستار ایمان من ” در لینک های پایین:

http://www.mmd.name/%d9%86%d8%b3%d8%a8%db%8c%d8%aa/

http://www.mmd.name/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%85%d8%a7%d9%86/

 

دو کلیپی که طراحی کرده ام با عنوان گمگشته و سفر

http://www.mmd.name/%da%a9%d9%84%db%8c%d9%be-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87/

 

http://www.mmd.name/%da%a9%d9%84%db%8c%d9%be-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7/

 

و این کلیپ بسیار زیبا را که طراحی کردم (نام و سایت من در انتهای کلیپ) و تاکنون نزدیک به ۲ میلیون نفر آنرا در یوتیوب دیده اند:

https://www.youtube.com/watch?v=3ov6skNF18g

و بسیاری از موارد دیگر.

 

 • قیمت پیشنهادی

با توجه به موارد بالا بهترین قیمت پیشنهادی من بصورت ذیل می باشد و مطمئن باشدی با توجه به تخصصم چندین برابر هزینه پرداختی شما کار انجام خواهد شد. و دلیل آن هم طبیعی است. تجربه و تخصص زمان انجام کار و مهم تر از آن کیفیت کار را افزایش می دهد! در نتیجه کسی با نجربه کمتر اول نمی تواند با کیفیت مطلوب انجام دهد. بعد اینکه دستمزد بالاتری طلب می کند.

هزینه پیاده سازی یک استراتژی اختصاصی بر روی یک دامین که در بالا گفته شد. همراه با طراحی سایت و محتواسازی در راستای استراتژی اتخاذ شده.

نوشتن ۱۰۰ محتوا در ۲ ماه اول و سپس ده محتوای حرفه ای در هر ماه

 • حقوق پیشنهادی

پرداخت اولیه برای ۲ ماه مبلغ  ۱۰ میلیون تومان ( یا ۵ میلیون تومان با قدرت کار کمتر و بازدهی بلند مدت تر) و سپس پرداخت ماهانه ۱ میلیون تومان با قرارداد یکساله و در صورت رضایت طرفین تمدید، ارتقاء و یا کاهش می یابد.

 

نکات پایانی در انتها اینکه

 • خواهش می کنم توجه داشته باشید در صورت تمایل شما حتی می توانم تعداد محتوا در هر ماه را به ۱۰۰ برسانم. اما کیفیت محتوا بسیار مهم است و این نوع محتوا نه تنها سودی ندارد، بلکه بر رتبه سئو هم زیان خواهد داشت.
 • لطفا توجه فرمایید که من می توانم حتی با ۲۵۰ هزار تومان یک وب سایت تحویل شما بدهم که حتی کیفیت آن هم در نمونه مشابه بازار حداقل سه برابر کمتر است!. اما به نظر شما تفاوت در چیست؟
 • همانطور که از طولانی بودن متن مشخص است وقت زیادی روی آن گذاشته ام. پس به آن اهمیت می دهم. زیرا به اثربخشی کار ایمان کامل دارم. پس امیدوارم این متن طولانی با دقت بررسی شود.

 

 • خواهشمند است توجه بفرمایید که این قیمت ویژه تنها تا سه روز اعتبار دارد. لطفا در صورت امکان حداکثر تا ۳ روز کاری پاسخ مقدماتی خود ( رد – قبول – مذاکره بیشتر ) را در زمینه پیشنهاد بنده اعلام فرمایید.

 

 • چنانچه مایل بودید لطفا مبلغ ۱۰ میلیون ریال بیعانه به حساب شماره ۱۶۸۷۱۹۸۲۳۲ بانک ملت به نام مهدی محمدی دهقانی واریز نمایید تا کار نوشتن قرارداد و ثبت دامین و طراحی سایت شروع شود و پس از بالا آمدن سایت مابقی مبلغ بر اساس قرارداد واریز شود.

 

چنانچه هر پرسشی باشد در خدمت هستم.

 

با سپاس و احترام

مهدی محمدی دهقانی

سایت سئو دات نت

 

نوشته تازه:

افزایش رتبه سئوی این صفحه پس از یک روز !

چنانچه کلمه کلیدی ” نماگشت ”  را در گوگل جستجو کنید این صفحه از “سایت سئو دات نت” در صفحه اول گوگل می باشد.

 

سئو دات نت
سئو دات نت
خدمات سئو - بک لینک - افزایش رتبه سایت شخصی تا شرکتی - سرویس طراحی حرفه ای سایت همراه با سرویس سئو با بهترین قیمت. مشاوره رایگان برای یک انتخاب درست!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.